Sorular / Yanıtlar

Fotoğraf göndererek renk analizi sonucuma ulaşır mıyım?

Renk analizi senasında üzerinize farklı renk tonlarında kumaşlar yerleştirilir ve cildinizden nasıl yansıdığına, cilt renginizi nasıl değiştirdiğine bakılır. Dolayısı ile fotoğrafa bakarak bir sonuca ulaşmak mümkün değil.

Seans sonucunda yakışan saç boyası rengi ortaya çıkıyor mu, yoksa ayrı bir seans mı gerekiyor?

Renk analizi sonrası kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz tonlar, saç tonları, aksesuar tonları ve makyaj tonları ortaya çıkacaktır.

Kaç seansta yakışan renklerime ulaşabiliyoruz?

Tek uygulama yeterlidir.

Stil analizi yaptırmak istiyorum, ama dahil olduğum mevsimi bilmiyorum.

Algılamada renk birincil sırada, hatlar ikincil sırada olduğundan öncelikle renk analizinizi yaptırmanız gerekmektedir. Doğru kesimlerde yakışmayan renklerin kullanılması istenen sonucu vermeyecektir.

Seanslara gelirken yanımda getirmem gereken bir şey var mı?

Renk analizi seansına makyaj çantanızı getirirseniz, çıkacak sonuca göre halihazırda varolanlar içinde en yakışanları ayırabiliriz. Stil analizi için ise beraberinizde tayt gibi vücudu saran bir parçanın yanı sıra, giymekten büyük keyif aldığınız ve satın aldığınız ama giymediğiniz üçer parça kıyafet getirmeniz gerekmektedir.

Renk analizi seansına makyajlı mı, makyajsız mı geleyim?

Analiz esnasında makyajsız olmanız gerekmektedir. Makyajlı gelirseniz alışkanlıklarınıza dair bir fikir sahibi oluruz ve seansa başlamadan makyajınızı çıkartmanızı rica ederiz.

Birden fazla kişi gelebilir miyiz?

Grup seanslarında renkler hakkında bilgi ortaklaşa verilir ve takiben kişiler tek tek analiz edilir. Tanıdıklarınızın yorumlarını almak ve grup seansına katılmak eğlenceli ve verimli bir aktivitedir.

Alışveriş danışmanlığı ve gardrop düzenleme de yapıyor musunuz?

Renk analizi sonrasında, seans boyunca kişiye uygunluğu tespit edilmiş 36 renkten oluşan, özel boyanmış örnek kumaşları içeren bir renk cüzdanı ve stil analizi sonrasında kişiye özel kesimlerin belirlendiği stil kitapçığı verilir. Her iki ürün de alışverişlerde ve/veya gardrop temizliğinde kıyaslamak amaçlı kişiye özel rehber niteliğindedir. Seanslar sonrası tarafınıza verilen enstrümanlar kendi başınıza bu işlemleri yapabilmek için yeterince yol göstericidir. Ancak, zaman yetersizliği ve benzeri nedenlerle  gardrop düzenleme ve kişisel alışveriş konusunda yardımımıza ihtiyaç duyarsanız, danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Renk analizi ve stil analizi bir paket midir?

Genelde renk analizinden birkaç ay sonra stil analizi yapılması uygundur. Renk tayfınıza ait giysilerden ve size özel kesimlerden oluşan bir gardrop, her şeyin birbiri ile uyum içinde olacağının garantisidir. Her biri aynı pigment temeline aittir, aynı yoğunlukta renk tonu içerir ve kesimler aynı çizgileri takip eder, bu nedenle dengelidir.

Tasarım: BiGG Uygulama: WebEksper